Органи на здружението

 

 

 Претседател  Науч.сор. д-р Катерина Касапинова Dr.Sci

 Специјалист хирург, субспецијалист трауматолог

 ЈЗУ Универзитетска клиника по хируршки болести ,,Св.Наум Охридски”, Скопје

 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

 Генерален секретар  Д-р Софија Пејкова Dr.Sci

 специјалист по општа хирургија

 супспецијалист по пластична и реконструктивна хирургијa

 ЈЗУ Универзитетска клиника за пластична и реконструктивна хирургија, Скопје

 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 Благајник Прим. д-р Душанка Грујоска – Вета Mr.Sci

 Специјалист ортпед

 ЈЗУ Универзитетска клиника ТОАРИЛУЦ, Скопје

 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

TEXT_SHARE

 

Контакт

  •  

    Ул. 11 Октомври бр.53, Скопје

  •  

    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…