Од 6 пријавени, шест прифатени трудови за презентација на Конгресот на Федерацијата на европски здруженија на хирургија на шака. Трудовите се на Науч.сор. д-р Катерина Касапинова Dr.Sci, Д-р сци. мед. Софија Пејкова,  Ас.Д-р Бисера Николовска, Д-р Гордана Георгиева, Д-р Томислав Јованоски, Ас.Д-р Владимир Гиноски.

TEXT_SHARE

 

Контакт

  •  

    Ул. 11 Октомври бр.53, Скопје

  •  

    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…