Седница на Собранието на здружението, избрани Органите на здружението.

На 30.10.2019 година се одржа седница на Собранието на здружението на која беа избрани Органите на здружението.

TEXT_SHARE

 

Контакт

  •  

    Ул. 11 Октомври бр.53, Скопје

  •  

    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…