25тиот Конгрес на Федерацијата на европски здруженија за хирургија на раката FESSH ќе се одржи во Базел, Швајцарија од 3-6 јуни 2020 година. Рокот за поднесување на апстракти трае до 30ти ноември.

TEXT_SHARE

 

Контакт

  •  

    Ул. 11 Октомври бр.53, Скопје

  •  

    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…